behjam
09 آذر 1401 - 12:26

سنگ اندازی دوباره آمریکایی‌ها برای صدور روادید کشتی گیران ایران/ ایجاد جنگ نابرابر حربه همیشگی یانکی‌ها

تیم ملی کشتی آزاد کشورمان برای حضور در رقابت‌های جام جهانی 2022 آمریکا با شیطنت آمریکایی‌ها روبه‌رو شده است و منتظر صدور روادید است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسابقات جام جهانی کشتی آزاد 2022 روزهای 19و20 آذرماه در آمریکا برگزار خواهد شد. تیم ملی کشتی آزاد کشورمان هم به دلیل اینکه حضور در این رقابت‌ها بسیار مهم است، تمام تلاش خود را کرده تا کشتی گیران را در شرایط بسیار خوب و ایده ال راهی این رقابت ها کند. تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در این رقابت‌ها با ترکیبی جوان شرکت خواهد کرد. سیاست و برنامه فدراسیون کشتی برای این رقابت ها استفاده از جوانان و ساختن پشتوانه تیم ملی است. 

ملی پوشان طبق برنامه ریزی که فدراسیون داشت بعد از رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد راهی امارات شدند تا برای دریافت ویزا در مصاحبه سفارت آمریکا در امارات شرکت کنند. پس از گذراندن همه مراحل اخذ ویزا تیم ملی کشتی ایران امروز منتظر صادر شدن ویزا برای حضور در رقابت‌های جام جهانی آمریکا است، اما باز هم آمریکا پیش از شروع یک رقابت بین المللی شیطنت های خود را شروع کرده ات و می خواهد تیم ملی را با حاشیه روبه‌رو کند.

طبق برنامه ریزی که برای تیم ملی کشتی آزاد شده است ملی پوشان قرار بود 14 آذرماه (5 دسامبر) راهی آمریکا شود تا با حضور در این کشور و قرار گرفتن در شرایط خوب وارد رقابت ها شود، تیم ملی کشتی آزاد کشورمان باید حدود 15 ساعت در پرواز باشد تا به آمریکا برسد همین موضوع خستگی زیادی را برای کشتی گیران ایجاد خواهد کرد که زودتر اعزام شدن ملی پوشان به این رقابت ها به همین دلیل بوده است تا کشتی گیران ریکاوری خوبی را داشته باشند. 

 

اما خبرها حاکی از آن است که آمریکا می‌خواهد تیم ملی کشتی آزاد ایران را با چالش بسیار بزرگی روبه‌رو کند و ویزای تیم ملی را دیر صادر کند. صادر شدن ویزای تیم ملی به فاصله 2 روز مانده به مسابقات تنها یک جنگ روانی است که آمریکایی‌ها می خواهند برای کشتی گیران ایران ایجاد کنند و از همه مهم‌تر خسته رسیدن ملی پوشان به آمریکا سبب خواهد شد تا کشتی خوبی را به نمایش نگذارند. در واقعا آمریکا با این کار می خواهد یک رقابت نابرابر را با ایران داشته باشد تا بتواند قهرمان جام جهانی هم شود، اما این قهرمانی به دور از رفتار حرفه ای ورزشکاری است.

موضوع دیگری وجود دارد این است که تیم ملی کشتی آزاد کشورمان باید در این رقابت ها شرکت کند، چرا که اگر در این رقابت‌ها حاضر نشود ممکن است از حضور در رقابت های آینده محروم شود. با این تفاسیر تیم ملی به هر شکلی که شده باید در این مسابقات حاضر شود و با حریفان خود رقابت کند. آمریکایی با علم به این موضوع نا عادلانه و به دور از رفتار حرفه ای ورزشی عمل می کند و می خواهد تیم ملی را از نظر روانی بهم بریزد.

 

حال باید منتظر بمانیم و ببینم که آمریکا چه رفتاری برابر تیم ملی کشتی آزاد کشورمان خواهد داشت و چه زمانی ویزای ملی پوشان را صادر خواهد کرد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 889903